Žďár nad Sázavou

CHARITATIVNÍ TVOŘENÍ PRO RANOU PÉČI – V Kavárně U bílé kočky a černého psa na Havlíčkově náměstí ve Žďáře nad Sázavou se mezi 14.00 hod a 17.00 hod. sejde úzký kruh příznivců rané péče detašovaného pracoviště ve Žďáře nad Sázavou, aby tvořili z pedigu a drátků a poté věnovali většinu na charitativní prodej.

 

Zlín

Celodenní prezentace rané péče
Středisko rané péče EDUCO Zlín z.s. se aktivně zapojilo do kampaně Oborové zdravotní pojišťovny (OZP) Každý krok pomáhá. Dne 11. listopadu proběhne v rámci slavnostního ukončení kampaně celodenní prezentace Střediska rané péče EDUCO Zlín z.s. Prezentace se uskuteční v nákupním domě Centro Zlín v době od 10.00 – 15.00. U stánku EDUCA se mohou návštěvníci zastavit a blíže se informovat o tématu rané péče, případně si pro radost namalovat vlastní tričko.

 

Olomouc

ŠÁTKOVÝ BAZAR PRO RANOU PÉČI pod záštitou patronky akce VALERIE ZAWADSKÉ
Zakončení Týdne rané péče proběhne v sobotu dne 11. 11. 2017 charitativní akcí, ze které bude finanční výtěžek věnován rodinám s dětmi s postižením v Olomouckém kraji. Sběr šátků a kravat od široké veřejnosti probíhá již od září. Zajímavé doplňky nám věnovali např. Saša Rašilov, Táňa Vilhelmová, Vojta Dyk, vítěz OH David Svoboda, Bára Špotáková a další herecké či sportovní osobnosti. V 16:00 HOD PROBĚHNE PRODEJ ŠÁTKŮ A KRAVAT OSOBNOSTÍ ZA PŘÍTOMNOSTI PATRONKY AKCE PANÍ VALERIE ZAWADSKÉ.
I vy máte možnost v sobotu 11. 11. 2017 od 11:00 – 18:00 hod. v přízemí galerie Šantovka si zakoupit šátek či kravatu a podpořit tak RANOU PÉČI.

 

Ostrava

Hravé odpoledne pro celou rodinu
od 15 hod., kavárna U kapitána Nema, Malý svět techniky U6, Dolní oblast Vítkovice
Akce pro rodiny s dětmi: pohádkové představení Divadélka ENTENTÝKY, hudební vystoupení studentů z Lidové konzervatoře a Múzické školy Ostrava, povídání s panem L. Holbou, kterého doprovodí jeho vodicí pes Ami, tvůrčí koutek pro děti a mnohé další zážitky pro všechny smysly.